צור קשר

רחוב הנשיא בן צבי 72, הרצליה פיתוח

טלפון 072-2212235

פקס: 03-6126493

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

עקרונות הפעילות

שותפות עסקית שותפות פיננסית עם קרן עוגן תאפשר ליזמים וקבלנים להרחיב את פעילותם העסקית תוך חלוקת נטל הסיכון והגברת אמצעי המימון אותם אנו מעמידים לרשות לקוחותינו.

 

 נסיון קרן עוגן בעלת נסיון עשיר, הצוות המנהל שמלווה את לקוחותינו נהנה מפרקטיקה שנצברה בעשרות פרויקטים הנמצאים בשלבי מימוש שונים, החל משלב ההתקשרות המשפטית ועד לשלבי הביצוע המתקדמים.

 

התהליך - תהליך קבלת המימון הנו מובנה ומהיר ולרשות לקוחותינו יעמוד איש קשר שיסייע בהכנה לועדת האשראי של הקרן. כל עסקה נבחנת ברמה המסחרית, התכנונית והמשפטית ונתמכת בנסיון עשיר שנצבר בפרויקטים רבים בתחום ההתחדשות העירונית. הבנת התחום לעומקו לצד קבלת החלטות מהירה הנם אבני יסוד לעשייתנו. 

 

איתנות פיננסית המימון העומד לרשות לקוחות הקרן אינו נסמך על מקורות חיצוניים ואינו דורש גיוס כספים ייעודי. הגמישות העיסקית לצד ההיכרות המקצועית עם שיגרת העבודה של לקוחותינו מאפשרים שגשוג פרויקטאלי והגשמה עיסקית.

 

אפיקי המימון גופים שיאושרו ע"י ועדת האשראי של הקרן יוכלו לבחור בין אפיקי המימון השונים ביניהם מימון בשלב ההון העצמי, מימון בשלב ההון המשלים או מימון משולב.

 

בטחונות הבטחונות שיועמדו אל מול קבלת ההלוואה הנם הבטחונות המקובלים בתחום ההתחדשות העירונית וכפי שמקובל בפרויקטים העובדים בשיטת הליווי סגור. קרן עוגן מקפידה על דרך עבודה בה היזם מנהל באופן עצמאי את הפרויקט תוך שליטה מלאה על כל רכיבי התהליך ומעדכן מעת לעת את הקרן על התקדמות בפועל תוך בקרה מלאה של תכנון מול ביצוע.


 

Built By Loopim